MŁODZI ZDOLNI ORAZ SCENA OFF

11 | 11 | 2015

W piątym dniu Puławskiego Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata czekają nas aż cztery koncerty – w tym Scena Off. Na wszystkie obowiązuje dziś wstęp wolny.

© CosovelNa dobry początek koncert „Przeszłość-przyszłości hasłem niepodległości” w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I St. im. Romualda Twardowskiego w Puławach (godz. 17:00). Następnie, o godz. 18:00, wystąpi orkiestra STRING.LAB, złożona ze studentów i absolwentów akademii muzycznych. W ich repertuarze znajdują się utwory muzyki dawnej w nowych aranżacjach i dzieła aktualnych twórców. Jak podkreśla Dyrektor Artystyczny Wszystkich Stron Świata Adam Klocek, Puławski Festiwal Muzyczny to nie tylko występy znanych artystów, ale również dobra okazja do przedstawienia młodych talentów świata muzycznego. Oba koncerty odbędą się w Sali Kongresowej IUNG, w Pałacu Czartoryskich (ul. Czartoryskich 8).

Środa na tegorocznych Wszystkich Stronach Świata to również występy w ramach Sceny Off. Usłyszymy COSOVEL – autorski projekt Izoldy Sorenson, znanej ze współpracy z Julią Marcell i zespołem Drekoty –  fenomen polskiej sceny alternatywnej. W repertuarze zespołu muzyka elektroniczna oraz new wave. Wieczór zakończymy koncertem THE FERAL TREES, polsko-amerykańskim przedsięwzięciem, w którego skład wchodzą muzycy zespołu Hidden World, wspierani przez wokalistkę Moriah Woods. Usłyszymy alternatywny, akustyczny folk połączony z mocnym metalowym brzmieniem. Zapowiada się ciekawie! Wszystkich zainteresowanych Sceną Off zapraszamy do klubu Oskar (ul. Piłsudskiego 30).

Zachęcamy do zapoznania się z PROGRAMEM festiwalu oraz do śledzenia nas na FACEBOOKU. Do zobaczenia w Puławach od 7 do 13 listopada 2015 podczas 6. edycji Puławskiego Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata!