RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA FESTIWAL WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA 2015

21 | 10 | 2015

Można już planować swój pobyt na Festiwalu Wszystkie Strony Świata – ruszyła sprzedaż biletów na koncerty. Tylko 15 zł kosztują bilety na wydarzenia muzyczne w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury Dom Chemika.

© Puławski Festiwal Muzyczny Wszystkie Strony Świata, fot. Krzysztof WojcikDodatkowo przy zakupie co najmniej 3 biletów na różne koncerty cena jednego biletu wynosi 10 zł. Sprzedaż biletów odbywa się w kasach Domu Chemika (ul. Wojska Polskiego 4, Puławy). Kasy czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz na godzinę przed rozpoczęciem koncertu. Na wydarzenia muzyczne w klubie Oskar oraz Sali Kongresowej IUNG (Pałac Czartoryskich) obowiązuje wstęp wolny.

O bilety nie muszą się martwić dzieci i młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści a także studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz członkowie Klubu Seniora: mają wstęp wolny na wszystkie wydarzenia (po okazaniu odpowiedniego dokumentu).

Akredytowanych dziennikarze również obowiązuje wstęp wolny na wszystkie koncerty. Aby się akredytować należy wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej festiwalu w zakładce MEDIA i przesłać go na adres paulina.pacanowska@dwabrzegi.pl.

Wszystkie Strony Świata to muzyczne święto Puław. Wznosimy muzyczne mosty między muzyką poważną, jazzową i ludową, spoglądamy także w stronę sceny awangardowej i offowej. Zestawiamy wybitne dzieła przeszłości z nowatorskimi interpretacjami i aktualnymi trendami, przekraczamy granice, udowadniając, że muzyka nie musi ograniczać się tylko do właściwego sobie odbiorcy, że warto sięgać po to, co dotychczas nieznane. Dyrektorem Artystycznym festiwalu jest Adam Klocek – dyrygent i wiolonczelista, laureat Grammy Award 2014.

Zachęcamy do zapoznania się z PROGRAMEM festiwalu oraz do śledzenia nas na FACEBOOKU. Do zobaczenia w Puławach od 7 do 13 listopada 2015 podczas 6. edycji Puławskiego Festiwalu Muzycznego Wszystkie Strony Świata!